Ušetřete a refinancujte Vaši hypotéku nyní!

Nejsme jen srovnávači čísel. Jsme tým lidí se zkušenostmi, empatií a velkým odhodláním Vám pomoci. Přesvědčte se sami. 21 % našich klientů splatí svoji hypotéku o 9 let dříve.  Zanechte nám kontakt a sami Vám zavoláme zpět.

Spočítat si hypoteční splátky Chci konzultaci ZDARMA
Přehrát video
1
40
let

Daňová úspora

0celkem

Úspora oproti běžnému řešení

0celkem

Celková úspora

0celkem

Měsíční splátka

0měsíčně

Zavolejte mi, rád bych to probral osobně
0-13
0-13
14-25
26-37
38 a více
měsíců

Úspora

0měsíčně

Úspora za 5 let

0

Úspora za 20 let

0

Zavolejte mi, rád bych to probral osobně
1
40
let
Tip

Pro získání peněz na cokoli je potřeba nemovitost do zástavy v hodnotě 5 714 286.

Měsíční splátka

0měsíčně

Celková úspora oproti běžnému řešení

0měsíčně

Celková úspora

0

Zavolejte mi, rád bych to probral osobně
Ing. Matěj Kubrt - Tip - Matějova hypotéka Náš tip

Pokud zúročíte Vaši měsíční úsporu 0 korun /měsíčně na investičním účtu, tak za 0 let zbohatnete o 0 korun.

Ing. Matěj Kubrt - Tip - Matějova hypotéka Náš tip

Refinancujte Vaši hypotéku již 3 roky před koncem fixace!
Pokud zúročíte Vaši měsíční úsporu 0 korun /měsíčně na investičním účtu, tak za 30 let zbohatnete o 0 korun.

Ing. Matěj Kubrt - Tip - Matějova hypotéka Náš tip

Pokud zúročíte Vaši měsíční úsporu 0 korun /měsíčně na investičním účtu, tak za 0 let zbohatnete o 0 korun.

Proč refinancovat hypotéku nyní a s námi?

 • Hypotéku umíme refinancovat až 3 roky dopředu
 • Ochráníme Vás v nejistotě, která v dnešní době panuje
 • Ušetřené peníze na splátkách umíme chytře reinvestovat
 • Nejste pro nás jen "rychlý případ" pro "rychlou provizi"
 • Nejsme jen srovnávači čísel
 • Finance s našimi klienty plánujeme dlouhodobě a strategicky
 • Máte jistotu, že tu pro Vás budeme i za 10 let
 • Naším cílem je, abyste hypotéku v klidu splatili
 • Naší strategií je zároveň Vás zabezpečit na stáří
 • 21 % našich klientů splatí svoji hypotéku o 9 let dříve

Jak jsou s refinancováním hypotéky spokojeni naši klienti?

Václav Schreyer - hypoteční reference - Matějova hypotéka

Václav S. – hypotéka na investiční byt

Spokojenost:
5.0/5
Výše úvěru 1 690 000 Kč Splatnost 30 let
Splátka 6 238 Kč Ltv 90 %
Úrok 1,99 % Zástava 1 880 000 Kč
Fixace 7 let Vl. zdroje 0 Kč
Poplatky 0 Kč

"S panem Opočenským jsem řešil svůj první hypoteční úvěr v životě a nebýt jeho, asi bych se do daného nikdy sám nepouštěl. Celým procesem - tedy výběrem vhodné banky pro mé potřeby, zajištěním co nejlepších podmínek, zpracováním všech formulářů a žádostí, následným čerpáním, ale i poradenstvím při převodu nemovitosti - mě provedl na jedničku s hvězdičkou. Neumím si lépe představit dodání poradenstvím "na klíč". Vřele a rád doporučuji!"

Jan Chadraba - hypoteční reference - Matějova hypotéka

Jan a Lada Ch. – hypotéka na koupi pozemku

Spokojenost:
5/5
Výše úvěru 945 000 Kč Splatnost 30 let
Splátka 3 595 Kč Ltv 80 %
Úrok 2,39 % Zástava 1 182 000 Kč
Fixace 5 let Vl. zdroje 0 Kč
Poplatky 0 Kč

"Po velice kladných referencích na pana Opočenského, jsem se rozhodl ho kontaktovat. Po první schůzce, kdy jsem mu sdělil moje záměry, mě ujistil, že to všechno lze zvládnout. Dokázal mi poradit s pojištěním bytu a vozu za velice výhodných podmínek. Po pár schůzkách jsme měl velice přesnou představu o tom, jak budeme postupovat při koupi pozemku a následném vyřízení hypotéky na výstavbu vysněného domu. V dnešní rychlé době jsem velice ocenil, že cokoliv bylo potřeba podepsat, mi pan Opočenský dovezl domů a já nemusel obcházet banky a úřady. Celkově mám ze spolupráce velice pozitivní pocit a maximálně můžu pana Opočenského doporučit. Těším se na další spolupráci."

3 jednoduché kroky k levnější hypotéce

 • 1. Ověřte si své současné hypoteční podmínky

  1. Ověřte si své současné hypoteční podmínky Kolik nyní splácíte? Za kolik let bude Vaše fixace?

  Abychom Vám dokázali co nejvíce pomoci, potřebujeme znát Vaši situaci. Kolik nyní splácíte? Kdy bude Vaše fixace? Máte spotřebitelské úvěry? Pojištění? Investice? Chcete být připraveni na načekané rodinné výdaje?

 • 2. Spočítejte si Vaši úsporu online

  2. Spočítejte si Vaši úsporu online Vyzkoušejte naši hypoteční kalkulačku zdarma

  Ano, umíme pro Vás zajistit ty nejvýhodnější podmínky, ale naším cílem je Vaše finance dlouhodobě strategicky řídit. Zabezpečit Vás na stáří. Ochránit Vás pro případ nečekaných komplikací. Jednoduše Vám pomoci komplexně.

 • 3. Zanechte nám kontakt na Vás

  3. Zanechte nám kontakt na Vás Sami Vám zavoláme zpět. Poskytneme Vám 100 % hypoteční servis od A do Z.

  Nemusíte se o nic starat. Díky našemu klientskému přístupu vše vyřešíme za Vás. Vše Vám do detailu vysvětlíme. Nebudete muset běhat po bankách anebo beznadějně hledat na internetu. A nemusíte se bát. Budeme pro Vás na telefonu za měsíc i za 10 let.

Chci se poradit o refinancování hypotéky ONLINE a ZDARMA

Potřebujete nezávazně a zdarma poradit? Máte strach „z neznáma“? Nevíte, jak postupovat v dnešní „nejisté době“? Rádi Vám zdarma a odborně poradíme. Zanechte nám Váš telefon a my Vám sami zavoláme zpět.

Ukládám..


Děkujeme, váš telefon byl úspěšně uložen
v nejbližší době se Vám ozveme zpět.

Chci zasílat hypoteční novinky a akce na email

Otázky a odpovědi - refinancování hypotéky

Co přesně znamená refinancování hypotéky?

Refinancování hypotéky je zajištění nových budoucích podmínek Vaše hypotečního úvěru. Každá hypotéka je fixována na určité období. V tomto období jste zavázáni určité, již vybrané bance. V období před samotnou fixací anebo přímo v období nové fixace Vašeho hypotečního úvěru máte svobodnou volbu zdarma změnit banku, anebo zůstat u stejné banky. Díky tomu můžete efektivně pracovat s refinancováním Vašeho hypotečního úvěru. Pro banky jsou bezpečnější pravidelně splácené hypoteční úvěry a proto je pro Vás výhodné smlouvat ve více bankách a zajistit si co nejvýhodnější hypoteční splátky. Tuto práci umíme udělat zdarma za Vás tak, abyste nejen uspořili na hypotečních splátkách, ale zároveň uspořené peníze chytře investovali.

Kolik v průměru ušetřím na refinancování hypotéky?

Toto je zcela individuální. Průměrně s námi klienti ušetří 700 korun měsíčně. Klientům často pomáháme komplexně. Zbavujeme je nezdravých úvěrů. Pomáháme jim uspořené prostředky reinvestovat. Díky tomu dochází nejen k úspoře na hypotečních splátkách, ale často také ke komplexnímu zabezpečení celé rodiny. Často se nám stane, že dokážeme v měsíčním rodinném rozpočtu najít několik tisíc korun navíc. Klienti často bohužel vůbec netuší, že na mixu spotřebitelských úvěrů a hypotéky, platí mnohem více, než je třeba. Nemluvě o často velmi nevýhodných pojistných smlouvách. Vše Vám rádi vysvětlíme osobně.

Kdy mohu požádat o refinancování hypotéky?

Díky našemu know-how, umíme zabezpečit výši Vaší hypoteční splátky až 3 roky dopředu, tzn. 3 roky před příchodem Vaší fixace. Toto je v dnešní době velmi užitečné. Trend hypotečních úvěrů má zdražující tendenci. Díky tomu Vám umíme pomoci zabezpečit Vaši budoucnost. Pomůžeme Vám vyhnout se nepříjemné situaci, kdy se hypoteční úvěry významně zdraží a pro Vás začne být téměř nemožné Vaši hypotéku přirozeně splácet.

Co přesně znamená strategické plánování refinancování hypotéky?

Refinancování hypotéky pro Vás plánujeme tak, abyste ji také bezpečně splatili a zabezpečili se na stáří a případné neočekávané situace, které Vás v životě mohou potkat. 21 % našich klientů splatí svoji hypotéku o 9 let dříve. Vytvořené úspory umíme reinvestovat a použít na Vaše zabezpečení ve stáří. Stejně tak na předčasné splacení Vaší hypotéky. Vše Vám rádi vysvětlíme osobně.

Co mohu očekávat od Vašich hypotečních služeb?

100 % celoživotní péči. Spolehlivost. Odbornou kvalifikaci, zkušenosti a také obrovské odhodlání Vám pomoci. Nemusíte běhat po bankách. Beznadějně hledat na internetu. Jednoduše Vám pomůžeme od A do Z. Projdeme s Vámi Vaše stávající finanční smlouvy. Zanalyzujeme Vaší finanční situaci. Sestavíme Vám finanční plán na míru. Vypočítáme Vám úspory a možné přínosy z investic. Umíme Vám pomoci také s prodejem nemovitosti. 50 % nemovitostí umíme prodat do 21 dní. Zanechte nám kontakt. Sami Vám zavoláme zpět.

Proč bych Vám měl(a) důvěrovat?

Prohlédně si prosím naše reference. Přijďte se k nám podívat. Dejte se u nás šálek dobré kávy anebo lahodný čaj. Jednoduše nás poznejte. Díky tomu pochopíte, proč již máme téměř 3 000 spokojených klientů. Naši práci děláme s upřímným nasazením a obrovským odhodláním pomoci lidem. A pomáháme lidem již od roku 2007. V libereckém regionu nás lidé znají. Často nás klienti sami doporučují. Možná právě někdo z Vašich přátel již využil naše služby. Zkuste se zeptat v okolí. Možná právě Vy zjistíte, že Váš soused ušetřil na refinancování hypotéky s námi tisíce korun.

Co přesně znamená doživotní záruka Vašich služeb?

Vždy tu budeme pro Vás. Vždy Vám pomůžeme. Kdykoliv nám můžete zavolat. S námi máte jistotu, že zde pro Vás budeme za 10 let i 20 let. O naše klienty se staráme celý jejich život. Finance plánujeme dlouhodobě a strategicky.

Kdo je Bc. Aneta Kubrtová?

Přehrát video
Bc. Aneta Kubrtová - Refinancování hypotéky - Matějova hypotéka

Nejsem jen srovnávačka čísel.

Mám dlouholeté zkušenosti, know-how, kvalifikaci a hlavně opravdové odhodlání Vám pomoci. V roce 2018 jsem se stala VIP poradkyní největší banky v České republice.

„Lidsky řečeno. Je určitě fajn pořídit si hypotéku za cenu běžného nájmu. Na druhou stranu splácet 30 let měsíc co měsíc je děsivá představa. A je téměř jistota, že za tu dobu se něco po… Obzvláště v dnešní době nejistého vývoje hypotečního trhu. My jsme tu proto, abyste svou hypotéku v pohodě splatili a nevstávali každé ráno s pocitem koule u nohy. Ano, umíme Vám zajistit nejlevnější refinancování hypotéky na trhu, ale zároveň Vám poradíme, jak chytře nakládat s vlastními financemi. Kde ušetřit, kdy změnit banku, jak minimalizovat riziko. Jednoduše Vám pomůžeme. Stejně jako tisícům stávajích spokojených klientů.“

Bc. Aneta Kubrtová

Chci konzultaci ZDARMA Chci poznat celý tým

Certifikace a akreditace

Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Další informace o využití cookies souborů naleznete zde.